Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieFB

Download


Moja własna przygoda z grą zaczęła się na początku roku 2000, właśnie od demka. Ówcześnie byłem pod wrażeniem tego jak wiele frajdy gra miała do zaoferowania. Mimo tego, że mój komp nie spełniał wymagań, a dźwięk się dublował, grało mi się przyjemnie i demko ukończyłem kilka razy. Gra spodobała mi się do tego stopnia, że wydałem wszystkie oszczędności na wydanie premierowe w wielkim kartonowym pudełku. Niestety zawartość mnie rozczarowała, gdyż były to dwie płytki - jedną z grą w bardzo cienkim opakowaniu CD, bez okładki oraz druga, "Świat Mocy i Magii" zawierająca instrukcje do gier M&M. Warto wspomnieć, że wtedy nie miałem pojęcia o jakimkolwiek fabularnym połączeniu z Heroesami. Ba! Nawet nie zwróciłem uwagi na napis "Might and Magic". Może wy także zaczniecie przygodę z Krzyżowcami w ten sposób? Może warto poświęcić tej ciekawostce kilka chwil ze swego żywota? :)
Dla większej frajdy naciśnijcie enter i wpiszcie "-crazyguy" - ten kod powinien działać także na demie i przyznać wam wszelkie zaklęcia na maksymalnym poziomie, have fun ;).
© 2003-18 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Crusaders of Might and Magic". Redakcja, kontakt