Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieFB

Zadania

WyglądNazwaOpis
Berło RegencjiArtefakt potwierdzający prawo do korony oraz tytułu krasnoludzkiego króla. Zostało skradzione przez bandę Ogrów. Jest niezbędne dla księcia Daina, gdyż bez nie niego nie jest ci w stanie przekazać Druzgoczącego Rogu.
Naszyjnik InsektoidówBardzo przydatne cacko. Pozwala nam zrozumieć mowę Insektoidów. Zdobywamy go pokonując Przywódcę Ogrów.
Druzgoczący RógPierwotny cel zlecenia jakie dostajemy od Celstii. Trzeba się trochę napracować żeby go zdobyć od krasnoludów, ale warto (a nawet trzeba :P). Ten potężny artefakt pozwala przebijać bramy Twierdzy!
Amulet Prawdziwej WizjiDostajemy go od tej samej staruszki, u której wcześniej zdobywaliśmy księgę Światła Pochodni. Artefakt pozwala nam zobaczyć Zwodzicieli (Kłamców) w ich niematerialnej postaci.
RunaPrzekazana nam przez konającego Insektoida. Runa ma za zadanie pomóc nam w zlokalizowaniu Księgi z zaklęciem Objawienie.
Wiadomość dla DainaW teorii ten przedmiot jest wiadomością dla księcia Daina. Jednak wiadomość okazuje się być pusta...
© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Crusaders of Might and Magic". Redakcja, kontakt